Přeskočit na hlavní obsah

Volná místa

buď součástí týmu ČISTĚ CZ

Hodinový manžel firmy

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici "Hodinový manžel firmy" (Provozně-technický pracovník)
Nástup od 01.05. 2024
250 Kč/hod

Hledáme mužskou posilu do firmy ČISTĚ CZ. Jsi muž činu, co příjme každou výzvu a hledáš super brigádu (vhodné i pro studenta VŠ), tak přijď
k nám na pohovor. Největší výzvou bude zjistit po čem 3 Grácie touží (majitelka firmy, koordinátorka úklidu a backoffice
manažerka).

Náplň práce:

  • Péče o sklad (fyzicky i systémově naskladnit/vyskladnit zboží pro naši úklidovou četu – systém POHODA)
  • Péče o vozový park (tankování a knihy jízd, zajištění funkčnosti a čistoty) i technické stroje (funkčnost a čistota)
  • Strojní mytí - 3 zakázky v měsíci (cca 4 hod/ zakázka)
  • 2x v měsíci rozvoz zboží k stálým klientům
  • Nákup v Makro pro provoz kanceláře

Co požadujeme:

  • Časovou flexibilitu dle sjednaného harmonogramu na firmě i u klientů (3 dny v týdnu na 6 hod. či 2 dny v týdnu na 8 hod.)
  • Příjemné vystupování, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
  • Technická zručnost
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Znalost POHODY výhodou – zaučíme
  • Správa servisního emailu, komunikace s dodavateli

Co nabízíme:

  • Pravidelnou brigádu každý měsíc v příjemném kolektivu v Brně-Husovicích
  • Hodinovou sazbu 250 Kč/hod.
  • Mobilní telefon a další technické vybavení k práci, včetně vlastního pracovního stolu
  • Firemní auto k pracovním účelům
  • Strojní vybavení úklidové firmy i k soukromým účelům

Výhodou:

  • práce s účetním programem POHODA

Na co se u nás můžete těšit?

  • Přátelské prostředí
  • Svou práci si organizuješ sám
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Spolupráci na dobu neurčitou (DPP nebo IČO)
  • Hodně kávy k dispozici :)

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: uklid@ciste.cz nebo přímo zavolejte 608 840 840