Přeskočit na hlavní obsah

10 dobrých důvodů, proč svěřit úklid ČISTĚ CZ

“Naším cílem je poskytovat klientům prvotřídní hodnotné služby. Přebíráme odpovědnost za dodržování hygienických standardů a za dlouhodobé udržování užitné hodnoty majetku našich klientů.” Monika Melicharová CEO ČISTĚ CZ“

 

 

1. Jsme zkušení profesionálové

Úklid od ČISTĚ CZ je sázka na jistotu. Naši úklidoví pracovníci jsou důkladně proškoleni a k vašemu majetku přistupují s maximální opatrností. Přesto jsme připraveni na nenadálé události a máme pojistku pro krytí případných škod způsobených naší činností do 50 milionů korun.

 

2. Poskytujeme dokonalý reporting

ČISTĚ CZ je zakladatelem a členem dozorčí rady Nadačního fondu Na1lodi, který podporuje děti v dětských domovech. ČISTĚ CZ odesílá 1% z obratu na děti z dětských domovů v Brně. Zaměstnanci ČISTĚ CZ pracují také, jako dobrovolníci, na dětských akcích. Úklidem od ČISTĚ CZ pomůžete dětem z Dětského domova Dagmar a Dětského domova Brno.

 

3. Máme klientskou aplikaci na míru

Klientům, u kterých uklízí více než dva úklidoví pracovníci, poskytujeme speciální aplikaci, díky níž máte aktuální přehled o docházkách, frekvencích a místech úklidu, mimořádných činnostech a také o skladovém hospodářství úklidové chemie a hygienickém servisu.

 

4. Kontrolu úklidů pečlivě plánujeme

Máme rádi pořádek a systém. Pro plánování kontrol jsme proto vyvinuli interaktivní mapu. Úklidové pracovníky tak můžeme nasadit na práci blízko jejich bydliště, čímž zvyšujeme flexibilitu našich služeb a snižujeme fluktuaci pracovníků.

 

5. K rizikům se stavíme čelem

Úklid od ČISTĚ CZ je sázka na jistotu. Naši úklidoví pracovníci jsou důkladně proškoleni a k vašemu majetku přistupují s maximální opatrností. Přesto jsme připraveni na nenadálé události a máme pojistku pro krytí případných škod způsobených naší činností do 10 milionů korun.

 

6. Vlastníme nutné strojní vybavení

ČISTĚ CZ vlastní veškeré potřebné strojní vybavení se sedící i chodící obsluhou. Kotoučové stroje, vysavače různého zaměření, extraktory, stroje pro dezinfekci a také vlastní auta pro jejich převoz. Díky tomu dokážeme okamžitě a adekvátně reagovat na každou vzniklou situaci.

 

7. Zajistíme i výškové čisticí práce

Potřebujete umýt okna a prosklené plochy výškových budov, vyčistit fasády či systémy osvětlení? ČISTĚ CZ zvládne i výškové čisticí práce. Zajistíme pro vás pro výškovou techniku i pracovníky úklidu, kteří jsou proškoleni na práce ve výškách.

 

8. Jsme členem oborové asociace

Členství v České asociaci úklidu a čištění je výrazem naší touhy odborně růst a neustále se zdokonalovat, co se týče postupů úklidů i znalosti příslušné legislativy, na jejíž tvorbě se spolupodílíme. Služby ČISTĚ CZ jsou vázány etickým kodexem této asociace.

 

9. Jsme členem Hospodářské komory ČR

Jsme hrdým členem Hospodářské komory ČR, kde můžeme prezentovat své názory a účastnit se odborných školení. V neposlední řadě ctíme etický kodex této organizace, jehož pilíři jsou PROFESIONALITA, ODPOVĚDNOST, SOUNÁLEŽITOST, ČESTNOST a SOLIDARITA.

 

10. Jsme společensky odpovědní

ČISTĚ CZ je zakladatelem a členem dozorčí rady nadačního fondu Na1lodi, který podporuje děti v dětských domovech. Z každého jednorázového úklidu putuje do fondu 100 korun. Úklidem od ČISTĚ CZ pomůžete dětem z Dětského domova Dagmar a Dětského domova Brno.